Hakkımızda

ÇEVRE DANIŞMANLIK VE İNŞAAT PROJE HİZMETİ

Çevre danışmanlık hizmeti, genel olarak; bu doğal kaynakların daha etkili ve verimli kullanılmasının yanında, meydana gelen kirleticilerin, çevrenin dengesini ve sağlığını bozmadan, mühendislik yöntemleriyle, önlenmesi ve/veya azaltılması sağlayarak, çevreye olabilecek etkilerinin en az düzeye indirecek şekilde yönetilmesi işidir.

İnşaat hizmetlerimizde insan güvenliği göz önüne alınarak depreme dayanıklı risk seviyesini minimum düzeyde tutmak esas alınmıştır.

PAK-ÇEV ARITMA MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak; Ülkemizde ve dünyada yaşanan çevre sorunlarının ve yaşanan depremlerin farkında olarak, çevre  ve güvenlik değerlerine sahip çıkılması, çevrenin korunması, güvenli yapıların oluşması için hizmet vermektedir.

Önce İnsan ve Çevre” ilkesiyle hızla büyümeye devam eden Çevre Danışmanlık ve İnşaat firmamızın, güven odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

VİZYON

Bizimle çalışan iş yerlerinde;

  • Tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalarında yardımcı olmak,
  • Ergonomik çalışma koşullarını sağlamak,
  • İşgücü ve zaman kayıpları önlemek,
  • Maddi kayıpları önlemek,
  • Çevresel ve yapısal  risklerin mühendislik bakış açısı ile minimize edilmesi ve çözüm ortaklarımızın yükümlülüklerini zamanında ve en efektif yol ile yerine getirmek,
  • Karşılıklı anlayış ve sevgi saygı içerisinde modern dünya kalitesinde hizmet sunmak,

MİSYON

Çalışmalarımızın tümünde koruyucu ve önleyici bir anlayışla hizmet vermek temel misyonumuzdur. Bu nedenle çevresel risklerin azaltılması ve uluslararası standartlardaki çevre yönetim sistemlerinin kuruluşlara entegre edilip benimsetilmesi, çalışanların çevresel kazalara veya olası kirlenmelere karşı eğitimlerini üstlenmeyi, çevreyi ve insanı korumak için periyodik ziyaretlerimizi yaparak erken ve en etkili müdahale imkanını sağlamayı, kalıcı kirlenmeyi ve çevresel farkındalığın yok olmasını önlemeyi, mutlu bireylerin, sağlıklı bir çevrede yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak için özveriyle çalışmayı esas biliriz. Sizin ve sevdiklerinizin daha güvenli yaşaması için yaptığımız statik projelerde gerekli titizliğin gosterilmesi, depreme dayanıkl, risk faktörünü minimuma indiren yapılar sunmak da ayrıca hedefimiz.

Dengeli, sağlıklı, sürdürülebilir bir çevre, güvenli yapılar ve üreten bir toplumla ülkemizin gücüne güç katmak şirketimizin temel misyonudur. Verdiğimiz hizmetlerde çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurarak güvenilir olmaya önem vermekteyiz. Düzenli kontrol ve denetimlerle hizmet sunduğumuz iş yerlerinde bütün çalışanlarda “Çevresel Güvenlik Kültürü” ve ‘Önce İnsan’ bilincinin yerleştirilmesi amacımızdır.